News
Relacja z XXV Sesji Rady Gminy Kiełczygłów z dnia 8 czerwca 2026 r.
23.06.2026
W dniu 8 czerwca 2026r. odbyła się XXV Sesja Rady Gminy Kiełczygłów na której Wójt Gminy Kiełczygłów wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli podziękowanie za wieloletnie, pełne zaangażowania i pasji wykonywanie obowiązków Sołtysa Sołectwa Chorzew w latach 2019 - 2024 oraz Radnego Rady Gminy Kiełczygłów w latach 2021 – 2026 Panu Adamowi Dubińskiemu, który zrzekł się mandatu radnego, natomiast Zastępca Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Kiełczygłowie wręczył Pani Dominice Półka zaświadczenie o wyborze na Radną Rady Gminy Kiełczygłów, która objęła mandat po Panu Adamie Dubińskim w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Kiełczygłów w okręgu wyborczym nr 14 zarządzonych na dzień 17 maja 2026 r.



