Logo Gmina

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 17371
W sumie: 136745

News

News zdjęcie id 392

II edycja charytatywnego FITNESS & DANCE dla Przemka Nykla

28.04.2017

 

 

 

 

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
                                             - Jan Paweł II

 

W dniu 23.04.2017 roku w Hali Sportowej w Kiełczygłowie przy Zespole Szkolno - Gimnazjalnym  odbyła się II edycja charytatywnego wydarzenia FITNESS & DANCE, zorganizowana przez organizatorów Iwonę Kacprzyk i Katarzynę Foltyńską, z którego dochód  przekazany został do Stowrzyszenie ‘’Nie jesteś sam’’ w Pajęcznie i zostanie przeznaczony na rehabilitację mieszkańca gminy – Przemka Nykla mieszkańca miejscowości Kiełczygłówek gmina Kiełczygłów, 21-latka z zanikiem mięśni.

Zajęcia składały się z trzech bloków – zumba , która poprowadziła licencjowana instruktorka  Wiola Jędrzejewska, fitness na czele z ambasadorką kosmetyków Adidas Climacool – Kasią Foltyńską oraz taniec z Mikołajem Brożyną – tancerzem Egurrola Dance Agency .

Podczas wydarzenia organizatorzy zapewnili uczestnikom mnóstwo nagród, darmową wodę, owoce, słodycze, lody, malowanie buzi dla dzieci. Pajęczański Klub OFF ROAD 4x4 zapewnił  gorącą przekąskę ze sprzedaży której dochód został przekazany dla Przemka.

Odbyły się również licytacje : koszulki z podpisami Klubu Sportowego PGE Skry Bełchatów oraz Reprezentanta Polski w piłce nożnej Kuby Błaszczykowskiego, płyty zespołu LEMON a także skórzanej torebki. Z licytacji zebrano 1.100zł.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 osób. Udało się zebrać kwotę w wysokości 10.456 zł .

‘’Jesteśmy szalenie wdzięczne za tak piękny odzew wszystkim uczestnikom wydarzenia , sponsorom, oraz wolontariuszom. Każdy , kto przekroczył próg kiełczygłowskiej hali tej niedzieli jest częścią tego sukcesu’’ – komentują organizatorki.

 

Sponsorzy : Adidas Climacool, Pamapol, Urząd Gminy Kiełczygłów, ZSG w Kiełczygłowie, AMIX, Iwona Wierzbicka, MyFitness.pl, BS Rusiec – Oddział w Kiełczygłowie, Zielone Koktajle, iPerson, SOFTEX, Krystyna i Mariusz Mielczarek, Dawida Beśka, LogaRytm, Cukiernictwo i Piekarnictwo Wrona, Cukiernictwo i Piekarnictwo BOREK, Swojska Rodzina F.H. Sławomir Brzeziecki, Pajęczański klub OFF ROAD 4x4, WIREX, FASBUD, Firma AKB – Agnieszka i Krzysztof Bednarkowie, Zespół Lemon, KS PGE SKRA Bełchatów, Kuba Błaszczykowski, Salon „Venus” Dorota Sikora, Karina Jenś, Henpol, Auto-Market Marcin Pilśniak Pajęczno, OL-BUD Olga Pilśniak Pajęczno.

Zdjęcia z II charytaywnego wydarzenia. Więcej zdjęć wkótce

Wójt gminy zaprasza

Mariusz Mielczarek

Przyjęcia interesantów:

Urząd Gminy w Kiełczygłowie

ul. Tysiąclecia 25
98-358 Kiełczygłów
tel./fax: 43 842 50 28
e-mail: kielczyglow.gm@hot.pl
Czas pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek - 7:00 - 15:00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.